Evropský malíř kolem 1900
V parku, nesignováno, olej/plátno, 68,5 x 91 cm, lehce poškozený, částečně restaurovaný rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Evropský malíř kolem 1900
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |